Tribe - Video Messenger

Tribe - Video Messenger

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 37
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tribe, Inc.

Tribe - Video Messenger, dediklerinizi anlayan ve sizi yönlendiren ilginç bir uygulamadır.

Tribe - Video Messenger, Android işleti sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir mesajlaşma uygulaması olarak dikkatleri çekiyor. Oldukça ilginç bir uygulama olan Tribe - Video Messenger ile görüntülü mesajlaşmalar başlatabiliyorsunuz.

Arkadaşlarınızla yüz yüzeymiş gibi sohbet etmenize imkan sağlayan Tribe uygulaması her seferinde 15 saniyelik videolu mesajlar atmanızı sağlayan bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça işlevsel bir uygulama olan Tribe'ın en ilginç yanı ise dediklerinizi anlaması. Uygulamada yer alan algoritmalar dediğiniz cümleleri algılayarak kurduğunuz cümlelerle ilgili olabilecek sayfaları size öneriyor. Örneğin siz bir futbolcu adından bahsettiğiniz zaman uygulama bunu anlıyor ve mesajı açan kişiye o futbolcunun sosyal medya hesaplarını gösteriyor. Aynı şekilde herhangi bir üründen ya da internet sayfasından da bahsettiğiniz zaman aynı sistem çalışıyor ve kullanıcıları o sayfalara yönlendiriyor. 

Oldukça kolay bir kullanımı ve sade bir tasarımı bulunan uygulama özellikle uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla konuşmak için biçilmiş kaftan. Yüksek kaliteli filtreleri de bulunan uygulama ile kaliteli videolar kayıt edebiliyorsunuz. Uygulamanın nasıl işlediğini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Tribe uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.