Trimmer Tycoon

Trimmer Tycoon

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 273
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Improx Games

Trimmer Tycoon ilginç bir simülasyon oyunudur

Trimmer Tycoon oldukça ilginç hikayesiyle dikkat çeken bir berber oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir berber simülatörü olan Trimmer Tycoon'da Shavy adlı bir berber dükkanının başına geçiyoruz. Şehrin gözde yerlerinden birinde bulunan bu berber salonunu dımdızlak bir şekilde devralıyoruz, yani dükkanın sıvaları dökülüyor, etrafta oturacak koltuk bulunmuyor. Tek sahip olduğumuz şey ise berber koltuğu olarak kullandığımız ahşap sandalye ve traş makinamız. Her şeye sıfırdan başladığımız oyunda dükkanımızın kirası giderek yükselirken daha çok müşteri çekmemiz ve daha fazla bahşiş toplamamız gerekiyor.

Trimmer Tycoon'da bize normal müşteriler de gelmemekte. Dükkanınıza giren müşteriler sizden abuk subuk sakal modelleri isteyebiliyor. Ayrıca onları berber salonunuz içinde mutlu etmeniz de gerekiyor. Bütün bu işlerin altından kalkabilmek için daha iyi ekipmanlar, yeni mobilyalar, akvaryum, kitaplık, heykel, disko topu gibi dekoratif öğeler satın alıyoruz ve salonumuzu paşa torunu müşterilerimiz için dayayıp döşüyoruz. Tatmin olan müşteriler bize daha çok bahşiş ve daha çok müşteri olarak geri dönüyor.

Trimmer Tycoon retro tarzda grafiklere sahip, bu da oyunun sistem gereksinimlerinin düşük olmasını sağlıyor. Trimmer Tycoon minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Service Pack 2 yüklü Windows XP işletim sistemi

- SSE2 destekli işlemci

- 4 GB RAM

- DX9 ve Shader Model 2.0 destekli ekran kartı

- DirectX 9.0

- 100 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme