TrustPort PC Security

TrustPort PC Security

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 7,982
  • DOSYA BOYUTU 298 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TrustPort

Antivirüs/antispyware motoru çalıştırma özelliğiyle güvenlik dünyasına yeni ufuklar açan, benzerleri arasında 0 güvenlik sağlama konusunda ödüllere sahip olan bir güvenlik programı.

ICT Teknolojileri dünyasında karşılaştığımız tehditler çeşitlidir. Artık bu tehditleri temizlemek için "sadece" antivirüs programına sahip olmak yeterli değildir. Tekrar tekrar yeni tehditler görünmekte ve onlara karşı korunmamız gerekmektedir. Yüzbinden fazla bilgisayar virüsü vardır ve hergün yenileri ortaya çıkmaktadır. Çeşitli bilgisayar virüsleri, İnternet kurtları, Truva atları, Bacdoorlar ve diğer zararlı virüs çeşitleri hergün daha sofistike olmaktadır. Günümüz dünyasında veri emniyeti "siber terörizm" e karşı savaşmak için modern emniyet araçlarının uygulanmasını gerektirmektedir. Bu yüzden çalışma istasyonları seviyesinde sadece anti virüs programlara değil, kişisel güvenlik duvarlarına da gerek duyulmaktadır. Bu yüzden, eğer verilerinizi gerçekten güvence altına almanız gerekirse, verilerinizi elektronik olarak imzalamanız ve bunları şifrelemeniz ya da silmeniz için size yardım edecek diğer uygulamalar kullanılmalıdır.Alışma istasyonlarında ve notebooklarda antivirus koruma ve veri guvenliği için kompleks.

Bir fonksiyonel birimde aşağıdaki opsiyonel parçaları içermektedir:

TrustPort Anti-virüs, Anti-spyware TrustPort Personal Firewall, TrustPort Disk Koruması

– çevrimiçi veri şifreleme asimetrik kriptografi ve elektronik imza TrustPort DataShredder

– güvenli dosya silme (gereksiz, posa dosyaların silinmesi) TrustPort Archive Encryption

– dosya şifreleme

0 koruma sağlayan tek üründür ve bir çok ödüle sahiptir.rasyonlu bilgisayarlarda, işlemcinin ağırlaşmasına karşın, aktif motor sayısı azaltılarak kullanılmalıdır. Tarama zamanında, çalışan motorun artırılması tavsiye edilmektedir. Server Management programı ile, merkezi yönetim ve raporlama sağlanmaktadır.