Türkçe-Almanca Sözlük

Türkçe-Almanca Sözlük

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,001
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glosbe Parfieniuk i Stawiński s. j.

Türkçe-Almanca Sözlük çevrimdışı olarak kullanabileceğiniz bir Almanca sözlük uygulamasıdır

Türkçe-Almanca Sözlük internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışabilmesiyle ön plana çıkan bir mobil Almanca sözlük uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Türkçe-Almanca Sözlük, ne zaman bir Almanca kelimeyi Türkçe'ye çevirme ya da Türkçe bir kelimeyi Almanca'ya çevirme ihtiyacı hissederseniz bu ihtiyacınızı hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirmenizi mümkün kılıyor. Kullanıcılar uygulama içindeki arama bölümüne karşılığını görmek istedikleri kelimeleri yazdıktan sonra arama yaptıklarında o kelimenin karşılığını görebiliyorlar. Ayrıca kelimelerin Almanca açıklamalarına da yer veriliyor.

Türkçe-Almanca Sözlük'ü çevrimdışı kullanabiliyor oluşunuz onu benzerlerine göre daha avantajlı bir uygulama yapmakta. Yurt dışına çıktığınızda işinize yarayabilecek bu özellik internet bağlantınız olmadığında Almanca ile ilgili ihtiyaçlarınızı karşılamanızı mümkün kılıyor. Türkçe-Almanca Sözlük içindeki çevrimdışı sözlüğe ulaşmak için küçük bir dosya indirme işlemi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu işlem ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmekte.

Türkçe-Almanca Sözlük kelime telaffuzlarına da yer veriyor.

Almanca fiil çekimleri için aşağıdaki uygulamalardan faydalanabilirsiniz: