Türkçe-İtalyanca Sözlük

Türkçe-İtalyanca Sözlük

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,193
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glosbe Parfieniuk i Stawiński s. j.

Türkçe-İtalyanca Sözlük mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir İtalyanca sözlük uygulamasıdır

Türkçe-İtalyanca Sözlük eğer İtalyanca öğreniyorsanız veya İtalyanca konuşurken takıldığınız yerde başvurabileceğiniz bir sözlük arıyorsanız oldukça işinize yarayacak bir mobil İtalyanca sözlük uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Türkçe-İtalyanca Sözlük teknolojinin nimetlerinden faydalanmanızı mümkün kılıyor. Klasik İtalyanca sözlüklerde bir kelimenin yerini tespit edebilmek zaman alabiliyor, bu da pratik bir kullanım tecrübesi sunmuyor. Bu uygulama ise aradığınız İtalyanca sözcüklerin Türkçe karşılıklarına veya Türkçe sözcüklerin İtalyanca anlamlarına saniyeler içinde ulaşmanızı mümkün kılıyor.

Türkçe-İtalyanca Sözlük üzerindeki arama bölümüne karşılığını öğrenmek istediğiniz sözcüğü yazabilir ve anlamını görebilirsiniz. Uygulama listelenen sonuçların yanında İtalyanca açıklamalara da yer veriyor. Uygulamanın en iyi özelliği ise çevrimdışı olarak çalışabilmesi. Bu sayede yurt dışı gezilerinizde internet bağlantınızın olmadığı durumlarda Türkçe-İtalyanca Sözlük'ten yararlanabiliyorsunuz. Uygulamayı çevrimdışı olarak çalıştırmak için uygulama içindeki çevrimdışı sözlüğü bir kereye mahsus olmak üzere ücretsiz olarak indirmeniz yeterli.

İtalyanca fiil çekimleri için aşağıdaki uygulamalardan faydalanabilirsiniz: