Turkcell Güvenlik

Turkcell Güvenlik

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 512
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Turkcell

Turkcell’in yeni uygulaması Turkcell Güvenlik, geniş kapsamlı ücretsiz bir güvenlik uygulamadır.

Turkcell’in yeni uygulaması Turkcell Güvenlik, geniş kapsamlı ücretsiz bir güvenlik uygulamadır. Abonelik gerektirmeyen bu uygulama ile acil yardım durumunda yakınlarınıza haber verebilir, AMBULANS, POLİS İMDAT numaralarını arayabilirsiniz. Arama durumunda konum bilgileriniz karşı tarafa otomatik olarak gönderilir. Böylelikle panik durumunda ayrıca adres bilgisi vermek durumunda kalmazsınız.

Kişisel sekmesinde bulunan Neredeyim? ile kaybolmanız durumunda bulunduğunuz yeri öğrenebilir, Deprem Bilgi ile son depremlerden anında haberdar olabilir, Numara Engelleme ile sizi rahatsız eden aramalara son verebilir, Mobil İmza başvurusu yapabilir, Eczane ile yakınınızdaki açık eczanelere ulaşabilirsiniz.

Çocuğum güvende seçeneğini kullanarak yabancıların çocuğunuzu arayarak rahatsız etmelerini engelleyebilir, çocuğunuzun sadece uygun gördüğünüz kişileri aramasını sağlayabilir, güvenli internet servisi ile çocuğunuzu uygunsuz websitelerinden uzak tutabilir, Veli Bilgilendirme servisi ile çocuğunuz okula gidip gitmediğini mobil cihazınızdan takip edebilirsiniz.

Cebim sekmesinde bulunan Turkcell Telefon Yedekleme ile rehberinizi yedekleyebilir, cihazınızın kaybolması veya değiştirmeniz durumunda rehberinize ulaşabilirsiniz. Arızalı Cihaz Takibi seçeneği ile mobil cihazınızda bir sorun oluşması durumunda ne yapacağınız konusunda yardım alabilirsiniz.

Arabam sekmesinde bulunan Mobil Hasar Sorgulama ile yeni araç almadan sorgu yapabilir, Yol Bilgisi ile istediğiniz adrese en kısa sürede ulaşabilir, Trafik IVR ile trafiğe çıkmadan yol durumunu öğrenebilir, Trafik SMS ile yol durumu hakkında kısa mesaj bildirimi alabilirsiniz.

Turkcell Güvenlik uygulamasıyla beraber gelen Turkcell Cebim Güvende servisiyle, http://cebimguvende.turkcell.com.tr adresine Turkcell Şifre’nizle girerek Android tabanlı cep telefonunuzun konumunu öğrenebilir, telefonunuzu uzaktan kilitleyebilir, hafızasını tamamen silebilir, alarm çaldırabilir, ekranına mesaj gönderebilir ve uygulamaları kilitleyebilirsiniz.

Not: Uygulamayı ilk başlattığınızda 3G bağlantısı gerekmektedir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra 3G bağlantınızı kapatabilir, Wi-Fi ile kullanabilirsiniz. 3G bağlantısı sadece bir kereye mahsustur.