Turksa SQL SMS Messenger

Turksa SQL SMS Messenger

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 659
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Şitketlerin gruplara göre müşteri kartı oluşturup burdaki gruplara Cep Telefonundan çok daha kolay ve ekonomik olarak SMS mesajı atabilmeleri amacıyla hazırlanmıştır.

Hizmet Alanı:
Şitketlerin gruplara göre müşteri kartı oluşturup burdaki gruplara Cep Telefonundan çok daha kolay ve ekonomik olarak SMS mesajı atabilmeleri amacıyla hazırlanmıştır.Aynı zamanda basit olarak cari hesaplarını,masraflarını ve günlük kasalarınıda YTL olarak tutabilirler.
 
Görevi:
MSSQL veri tabanında hazırlanmış olup kullanıcı yetkilendirmesi yapılabilmektedir. Kullanımı çok basit olduğundan herhangi bir eğitime gerek kalmamaktadır.Cari fihrist oluşturulmakta burada Müşteri,Alıcı,Satıcı,Özel gibi istenildiği kadar gruplama yapılabilmektedir.SMS Modülü ile bu fihristekilere mesaj çekilebilmektedir.YTL olarak cari hesap tutulabilmekte,masraf tanımlayarak masraf takibi ve günlük kasa takibi yapılabilmektedir.Yedekleme modülü bulunmakta olup aynı zamanda çok kullanıcılı olarakta kullanılabilmektedir.

Uyarı: Program üreticisi daha fazla destek sunmadığı için kaldırılmıştır. Bu nedenle alternatif program bulabileceğiniz "Mesajlaşma Programları" kategorimize tıklayarak göz atabilirsiniz.