TweakNow RegCleaner

TweakNow RegCleaner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 29,256
  • DOSYA BOYUTU 6.89 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TweakNow

Sisteminizi yavaşlatan Windows kayıt girdilerinden kurtulmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Kayıt bölümübilgisayarın ve Windows sisteminin en önemli bölümlerinden birisidir. Bu bölüm sayesinde sisteminizin nasıl çalıştığını görebilir ve buradaki kayıtların düzgünlüğü sonucunda da sisteminizi daha düzgün ve hızlı bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Bir uygulama yüklediğiniz zaman yeni bir kayıt girdisi Windows Kayıt Defterine kaydolur. Ve bu girdi programın düzgün çalışmasını sağlayan kimlik belgesidir. Normalde bir uygulamayı sildiğiniz zaman bu kayıt girdisi de otomatik olarak sistemden temizlenir. Ancak bazı işlemler her zaman doğru çalışmaz. Ve bu da bu kayıt girdilerinin başıboş bir şekilde kayıt defterinde kalması anlamına gelir. Bu başıboş girdiler dolayısıyla sisteminiz yavaşlar ve düzgün çalışamaz hale gelir. Programları kayıt bırakmadan kaldıran ve disklerinizi de temizleyen programla işletim sisteminizi hızlandırabilirsiniz.

Bilgisayarınızın performansını her zaman yüksek tutmanız için Kayıt Defterinizde bulunan başıboş girdileri düzenli olarak taratmalı ve temizlemelisiniz. TweakNow RegCleaner ile bu işlemi ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.