U Messenger

U Messenger

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 97
  • DOSYA BOYUTU 42.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CyberLink.com

U Messenger, yazı, fotoğraf, ses ya da video gönderebileceğiniz, oldukça ilginç özelliklere sahip mesajlaşma uygulamasıdır.

U Messenger, Android telefon ve tabletlerde kullanılabilen bir mesajlaşma uygulamasıdır.

CyberLink.com tarafından geliştirilen mesajlaşma uygulaması U Messenger, sizlere yeni ve kullanışlı özellikler vaat ediyor. Bu özelliklerin en başında gelen ise silinebilir gönderiler. Gönderdiğiniz bir mesajı ya da fotoğrafı geri alabiliyorsunuz. Uygulamanın "recall" özelliğini kullanarak yapabildiğiniz bu geri çağırma işleminin ardından mevzubahis fotoğraf, gönderdiğiniz kişinin depolama biriminden siliniyor.

Diğer mesajlaşma uygulamalarının sahip olduğu her şeye sahip olan U Messenger'ın bir diğer farklı özelliği ise gönderilen fotoğraflara ayrıca yorum yapılabilmesi. Arkadaş grubunuza attığınız fotoğrafın üzerine tıkladığınızda, onun için ayrı bir başlık açılmışçasına yorum gönderebiliyorsunuz.

Birelsel ve grup konuşmalarına izin veren uygulama, forum özelliğine de sahip. Ana ekranda gördüğünüz bu özellik sayesinde uygulamayı kullanan diğer insanlarla tartışabilecek ya da soru sorabilecek başlıklar açabiliyor ve bunların takibini yapabiliyorsunuz.

Bir başka ilginç özellikse "break up" yani ayrılık özelliği. Sevgilinizden ayrıldıktan sonra onunla bu uygulama üzerinde yaptığınız her konuşmayı ve paylaştığınız her fotoğrafı bir anda ortadan kaldırabiliyorsunuz.