Ultimate Guitar Tabs

Ultimate Guitar Tabs

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 254
  • DOSYA BOYUTU 19.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ultimate Guitar USA LLC

Ultimate Guitar Tabs uygulaması ile yüz binlerce tab ve akora çevrimdışı erişebilirsiniz.

Ultimate Guitar Tabs, milyonlarca şarkının akor, tab ve sözlerine erişebileceğiniz harika bir müzik uygulaması. Amatör ve profesyonel olarak gitar çalan herkese yönelik bu uygulama ile popüler parçaların akustik, elektrik gitar ve ukulele nasıl çalındığını öğrenebilirsiniz.

800.000’in üzerinde tab içeren ve sürekli olarak güncellenen popüler gitar tabı ve akor sitesi Ultimate Guitar Tab’ın iPhone ve iPad uygulamasıdır. Şarkının orijinalini yansıtan interaktif tablar, ücretsiz günlük dersler, milyonlarca akor dahil onlarca içeriğe çevrimdışı erişme izni veren uygulamada gitarınızın akorunu en doğru şekilde yapmanıza yardımcı olan hassas tuner da bulunmaktadır.

Ultimater Guitar Tabs üzerinde sunulan tabları yazdırabiliyor, paylaşabiliyor, tab ve akorları tek dokunuşla dışa aktarabiliyor, yazı tipi ve boyutunu değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca tabları tek bakışta görmeniz için de “ekrana sığdır” özelliği bulunuyor.

Eğer yeni gitar çalmaya başladıysanız, severek dinlediğiniz parçaları nasıl çalacağınızı düşünüyorsanız yüz binlerce tab ve akoru bulabileceğiniz Ultimate Guitar Tabs tam size göre.