Ultimate Keylogger Free Edition

Ultimate Keylogger Free Edition

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,205
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici KRyLack Software

Ultimate Keylogger Free Edition, bilgisayarları gözetim altına alabileceğiniz kolay kullanımlı bir keylogger programıdır.

Not: Programın indirme bağlantısı Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için kaldırılmıştır

Kurulu olduğu bilgisayarlar üzerinde her türlü tuş vuruşunu, e-posta adresini, sohbetleri ve görüntülenen web sitelerini kayıt altına almak için tasarlanmış güvenilir bir yazılım olan Ultimate Keylogger Free Edition, aynı zamanda oldukça kolay kullanımlıdır.

Arka planda sessiz bir şekilde çalışan yazılım, bilgisayar üzerinde gerçekleşen tüm aktiviteleri kayıt altına alır ve istediğiniz zaman raporları HTML formatında sizlere sunar.

Kurulu olduğu sistemler üzerinde tam olarak neler yapıldığını görüntülemenize olanak sağlayan program, özellike çocuklarının bilgisayar başında neler yaptığını merak eden aileler için birebirdir.

Çocuklarınızın internet üzerinde hangi sitelere girdiğini merak ediyorsanız veya size ait olan bilgisayar üzerinde gün içerisinde neler yapıldığını merak ediyorsanız Ultimate Keylogger Free Edition'ı deneyebilirsiniz.

Aynı zamanda şirket veya ofis bilgisayarlarına Ultimate Keylogger Free Edition'ı kurarak, bilgisayarlar üzerinde tam bir erişim elde edebilir ve personelinizin bilgisayarları üzerinde neler yaptığını kontrol edebilirsiniz.

Sonuç olarak bir takip yazılımı olarak adlandırabileceğimiz Ultimate Keylogger Free Edition, meraklı kullanıcıların kafalarında yer alan soru işaretlerini gidermeleri için çok kullanışlı bir yazılımdır.