Ultra PDF Merger

Ultra PDF Merger

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15,075
  • DOSYA BOYUTU 1.32 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Michalis Nicolaides

Bilgisayarınızda hızlı ve ücretsiz bir şekilde PDF birleştirme işlemi yapmak için kullanabileceğiniz kaliteli bir uygulama.

Ultra PDF Merger programı, bilgisayarınızda bulunan PDF dosyalarını tek bir dosya içerisine toplamak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanımı kolay programlar arasında yer alıyor. Sahip olduğu basit arayüz ile tüm kullanıcılara hitap etmesinin yanında, taşınabilir bir uygulama olduğu için elinizdeki USB disklerden bir tanesine atarak istediğiniz yere taşıyabilir ve başka bilgisayarlarda da kurulum yapmadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sürükle bırak desteğine sahip olması sayesinde her defasında Windows Gezgini'ni kullanmanıza gerek bırakmıyor ve böylece dosyalarınızı direkt klasörlerinizden tutarak programın arayüzüne ekleyebiliyorsunuz. PDF birleştirme işlemini gerçekleştirebilmek için, elinizdeki dosyaları arayüz listesine ekledikten sonra sıralamalarını değiştirebilirsiniz. Böylece son PDF içerisinde dosyalarınız istediğiniz sayfa sırasına göre sıralanacaklardır.

Bunun yanında, eklediğiniz her bir PDF dosyası için başlangıç ve bitiş sayfaları belirleyebilir, dilerseniz eklediğiniz dökümanları listeden anında kaldırabilirsiniz. Daha sonra dosyaları birleştirmek istediğinizde ise hangi klasöre kaydedileceğini ve dosya adını belirlemeniz gerekiyor.

Oldukça hızlı çalışan ve kurulmadığı için bilgisayarınızın kayıt defterinde herhangi bir iz bırakmayan program, aynı zamanda sistem kaynaklarını da oldukça verimli bir şekilde kullanarak performanstan ödün vermenize gerek bırakmıyor.