Ultravisual

Ultravisual

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 22
  • DOSYA BOYUTU 10.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ultravisual, LLC

iPhone ve iPad cihazınızda en kolay yoldan fotoğraf ve video albümleri oluşturmak için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Ultravisual uygulaması, iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf ve video düzenleme, yayınlama uygulaması olarak karşımıza çıktı ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Fotoğraflarınızı birden fazla koleksiyon halinde yaratabiliyor ve daha sonra istediğiniz tema doğrultusunda yayınlayabiliyorsunuz.

Dilerseniz başka sanatçıların ya da arkadaşlarınızın da albümlerini takip edebilir, yaptıkları işleri görebilirsiniz. İstediğiniz temaya dair fotoğrafları görmek için etiket araması yapabilir ve uygulamanın temiz arayüzüyle en kolay yoldan bunları görüntüleyebilirsiniz. Videolar arasında tarama yaparken önizlemelerinin oynatılması sayesinde video içerikleri konusunda hemen bilgi sahibi de olabiliyorsunuz.

Gönderdiğiniz fotoğrafların kapakları ve üzerlerindeki yazılar fotoğrafınızın temasına uygun bir şekilde hazırlanıyor ve böylece görsel olarak üst düzey bir seviye yakalanabiliyor. Uygulamanın sahip olduğu kamera sayesinde hem fotoğraf hem de videoları sorunsuzca çekebiliyorsunuz.

Eğer Instagram hesabınızdaki fotoğrafları Ultravisual'a aktarmak isterseniz bunun için gerekli seçenekler de yer alıyor ve videolarınızı dilerseniz kesme, kırpma gibi seçeneklerle daha da güzel hale getirebiliyorsunuz.