Undelete for Root Users

Undelete for Root Users

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,542
  • DOSYA BOYUTU 3.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fahrbot

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz dosya yedekleme ve kurtarma uygulamasıdır.

Undelete for Root Users adından da anlaşılacağı üzere Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz root kullanıcılar için veri ve dosya kurtarma uygulamasıdır.

Zaman zaman hepimizin yanlışlıkla telefonlarımızdan dosya sildiği oluyordur. Bu gibi durumlarda kullanmak üzere bir dosya kurtarma uygulaması herkese lazım.

Undelete for Root Users bu tür sorunları çözmek için çok kullanışlı bir uygulama. Yanlışlıkla sildiğiniz dosyanın formatı ne olursa olsun bu uygulama ile onu geri getirme şansına sahipsiniz. Ayrıca bu dosyaları yönetebilir, tamamen silebilir, kategorilere ayrılabilir ve geri getirme klasörünü ayarlayabilirsiniz.

1000 den fazla dosya tipini destekleyen bu uygulama ayrıca sadece dosya kurtarmak için değil aynı zamanda dosyaları tamamen kalıcı olarak silmek için de çok ideal. Belgeler, videolar, müzikler gibi yanlışlıkla sildiğiniz veya telefonunuzdan kalıcı olarak silmek istediğiniz dosyalarla uyumlu şekilde çalışıyor.

Fakat kalıcı olarak silme gibi ekstra özellikleri kullanabilmek için program anahtarı satın almanız gerektiğini de aklınızda bulundurmanızı tavsiye ederim.