Unnie doll

Unnie doll

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 22
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 0.1%

Hayal gücünüzü kullanarak eşsiz karakterler tasarlayacağınız eğlenceli bir oyundur.

Birbirinden güzel onlarca karakter tasarlayarak hayal gücünüzü kullanacağınız ve yaratıcılığınızı konuşturacağınız Unnie doll, mobil platformda klasik oyunlar arasında kendisine yer bulan ve ücretsiz olarak oyun severlerin hizmetine sunulan eğlenceli bir tasarım oyunudur.

Etkileyici karakter çizimleri ve sınırsız tasarım ürünü ile sıkılmadan oynayacağınız bu oyunda yapmanız gereken, karakterlerinizi yüz, fizik, saç, kıyafet ve daha onlarca farklı alanda dilediğiniz gibi tasarlayarak hayalinizdeki modeli oluşturabilir ve seviye atlayarak yeni tasarım ürünlerinin kilidini açabilirsiniz. Karakterinizi dilediğiniz ten renginde boyayabilir ve istediğiniz saç modelini uygulayabilirsiniz. Yüzlerce elbise ve kıyafet arasından hoşunuza gidenleri seçerek modelinizi giydirebilir ve sayısız aksesuar arasından dilediğinizi seçerek karakterinizi süsleyebilirsiniz.

Oyunda karakter tasarımında kullanabileceğiniz sayısız elbise, saç modeli, makyaj ürünü, takı ve aksesuar, çanta, ayakkabı ve daha birçok ürün yer almaktadır. Hem Android, hem de İOS sürümleri ile iki farklı platformdan sorunsuz bir şekilde ulaşabileceğiniz ve sürükleyici özelliği sayesinde sıkılmadan oynayacağınız Unnie doll ile sizde düşlerinizdeki modeli tasarlayabilir ve eğlenceli anlar geçirebilirsiniz.