UptimeRobot

UptimeRobot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 246
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici UptimeRobot

Eklediğiniz web sitelerini beş dakikada düzenli olarak kontrol ederek size sitenin çalışır durumda olup olmadığını ve genel olarak ulaşılabilirlik yüzdesini sade bir rapor olarak sunuyor.

Kurumsal bir web sitesine, iş deneyimlerinizi anlatan bir bloga ya da insanlarla paylaşmak istediğiniz her şeyi eklediğiniz bir bloga sahip olabilirsiniz. Her durumda sahip olduğunuz sitenin her zaman kullanıcılara açık olması çok önemli. Maalesef kullandığımız sunucular her zaman en iyi hizmeti vermediklerinden ne zamanlar ve ne kadar süreyle devre dışı kaldıkları hakkında bilgi sahibi olmak doğru hizmeti bulabilmek için en önemli etkenlerden birisi olmaya devam ediyor.

UptimeRobot işte bu eksikliği gidermek için hazırlanmış ücretsiz bir web uygulaması. Eklediğiniz web sitelerini beş dakikada düzenli olarak kontrol ederek size sitenin çalışır durumda olup olmadığını ve genel olarak ulaşılabilirlik yüzdesini sade bir rapor olarak sunuyor.

Herhangi bir ücret talep etmeyen ve öyle de devam edeceğe benzeyen bu web uygulamasını kullanmak için tek yapmanız gereken üye olmak ve ardından web tarayıcınızı kullanarak raporlarınızı kontrol etmek.