USB Manager

USB Manager

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15,133
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Makesoft Co.

USB portlarınızı korumak ve cihazların çalışma izinlerini kontrol etmek istiyorsanız USB Manager'a bir göz atabilirsiniz.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Takip ve Filtreleme Yazılımları kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

USB Manager bilgisayarınızın USB bağlantı noktaları üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlayan ufak bir uygulama. Herhangi bir panele sahip değil ve tamamen sistem çubuğundan kontrol ediliyor.

Bilgisayarınıza herhangi bir cihazın bağlanmasını ve çalışmasını engellemek istiyorsanız kullanabiliyorsunuz. Örneğin flash bellek, yazıcı, tarayıcı veya diğer cihazlar program sayesinde bilgisayarınıza takılı olsalar bile işlev göstermiyorlar.Özellikle yabancı kişilerin bilgisayarınızı kullanırken zarar verebileceğini düşünüyorsanız bu özelliği faydalı olacaktır.

Ayrıca dosyalarınızın çalınma riskine karşı da bir koruma sağlaması böylece mümkün. Dilerseniz sistem çubuğundan tamamen gizlemeniz de mümkün. Bunun yanında program şifre kullanımını da destekliyor.