Vakıfbank TradeOnline

Vakıfbank TradeOnline

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,021
  • DOSYA BOYUTU 1.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vakıfbank

Vakıfbank TradeOnline, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir finans uygulamasıdır.

Vakıfbank TradeOnline, hisse senedi ve varant alım satımlarınızı akıllı cihazınız üzerinden yapabileceğiniz bir finans uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, Borsa İstanbul başta olmak üzere uluslararası borsa endekslerinin nabzını da tutabileceksiniz. Borsa'ya ilgi duyan kullanıcılar için özel olarak geliştirilen TradeOnline'a biraz daha yakından bakalım.

Öncelikle bu uygulamayı kullanabilmek için bir Vakıfbank müşterisi olmanız gerekiyor. Daha sonra internet bankacılığına kayıt olup, buradan TradeOnline hesabı açmalısınız. Daha sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

TradeOnline eğer bir Vakıfbank müşterisiyseniz mobil bankacılık uygulamasından bildiğimiz bir arayüzle geliyor. İnternet bankacılığından satın alacağınız mobil uygulama lisanslarıyla pay piyasası, Viop ve tahvil-bono piyasalarını derinlemesine takip edebilme imkanına sahip oluyorsunuz. Ayrıca, belirlediğiniz bir zaman dilimi içinde bunları grafiklerle analiz de edebilirsiniz. Uygulamada 4 ana başlık olduğunu söylemek mümkün; bunlar Sayfam, Piyasalar, Haberler ve Ekonomik Takvim. Her birinde piyasalarda neler olup bittiğini en yakından takip edebilirsiniz. 

Finans uygulaması arasında bu tarz bir uygulama arayanlar, aynı zamanda bir Vakıfbank müşterisiyse TradeOnline'ı ücretsiz olarak indirebilirler. Bazen beklemediğiniz hatalarla karşılaşsanız da genel itibariyle başarılı bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.