Vectir Remote Control

Vectir Remote Control

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,635
  • DOSYA BOYUTU 0.41 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Incendo Technology

Android telefon ile tabletlerinizden faydalanarak bilgisayarınızı uzaktan kontrol etmek istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızı Android akıllı telefon ve tabletinizden faydalanarak kontrol etmek istiyorsanız kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi de Vectir Remote Control uygulaması. Hem WiFi hem de Bluetooth üzerinden bağlantı kurabilen program böylece en çok kullanılan kablosuz ağ teknolojilerine destek vermiş oluyor.

Klavye ve fare kontrolünün yanında aynı zamanda müzik uygulamaları için özel arayüz desteği, ses ayarlarını yapabilme, dosya tarama özellikleri, şifreli bağlantı sağlaması sayesinde güvenlik ve pek çok diğer özellik barındıran uygulamanın bu özellikleri aşağıdaki masaüstü sürümünü bilgisayarınıza kurmanız ile aktifleştirilebiliyor. Uygulamanın düzgün çalışması için telefonunuza bu uygulamayı ve bilgisayarınıza aşağıdaki uygulamayı kurmanız gerekmekte.

Eğer fare ve klavye kontrollerinin dışındaki diğer tüm gelişmiş özellikleri kullanabilmek istiyorsanız maalesef PC programı sürümü içerisinden tam sürümünü satın almalısınız. Ücretsiz sürümde sadece fare ve klavyenin Android akıllı telefon ve tabletlerden kullanımına izin verilmektedir.

Bilgisayarınızı kapatma, yeniden başlatma, uyku moduna sokma ve kilitleme gibi özellikler de sık sık ihtiyaç duyacağınız kolaylaştırıcı özellikler arasında yer alıyor.