Vee for Video

Vee for Video

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 34
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Medious

Vee for Video, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde birbirinden güzel ve başarılı videolar oluşturabilmenizi sağlayan fakat ücretli bir iOS video hazırlama uygulaması.

Vee for Video, iOS mobil cihaz kullanıcılarının profesyonel olarak video hazırlaması için gerekli araçları sunan ücretli ve başarılı bir uygulama.

Bugüne kadar kullanmış olduğunuz video hazırlama ve düzenleme uygulamalarını size unutturacak olan Vee for Video, bambaşka bir yöntem ile muhteşem videolar hazırlama şansı sunuyor.

Ufak videolar çekerek zaman çizelgesi üzerinde birleştirebileceğiniz uygulama ile oluşturacağınız videolar yüksek kalitede çıkıyor.

Canlı olarak video çekiminde kullanabileceğiniz 18 farklı filtre sunan Vee for Video, diğer uygulamalar göre daha hızlı çalışıyor ve cihazlarınızı fazla yormuyor. Ayrıca çekimlerinizi de hızlandırarak daha sonra düzenleme esnasında yavaşlatabiliyorsunuz.

iTunes kütüphanenizden müzik seçerek videoların arka planlarına ekleme imkanı sunan uygulama ile üretmiş olduğunuz tüm videoları sosyal medya platformları üzerinde kolayca paylaşabilmeniz mümkün.

Aydınlatma, karartma ve benzer şekildeki minik düzenlemeleri çok basit şekilde uygulamanızı sağlayan uygulamayı kullanabilmek için satın almanız gerekiyor. Eğer düzenli olarak iPhone ve iPad'leriniz üzerinde video çekim ve düzenleme işleri yapıyorsanız vereceğiniz paraya değecek bir uygulama olduğunu düşünüyorum.