Velocity Speed Reader

Velocity Speed Reader

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 42
  • DOSYA BOYUTU 4.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lickability

Velocity Speed Reader, yazıları kelime kelime ayırarak hızlı okumanıza yarayan bir iPhone ve iPad uygulaması.

Hızlı okumak isteyenler fakat pahalı kurslara verecek parası olmayanlar için Velocity Speed Reader uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin oldukça hoşuna gidecektir. Yazıları kelime kelime ayırarak size okutan bu uygulama, hızlı okumayı öğretiyor ve kelime bilginizi arttırıyor.

Daha önce hiç ulaşamadığınız okuma hızlarına sizi alıştıracak olan Velocity Speed Reader, kullanış açısından oldukça basit ve tasarımıyla da çok iyi geliştirilmiş. iOS 8 ile uyumlu olarak grafikleri hazırlanan bu uygulamayı kullanırken hiç zorluk çekmeyeceksiniz. Velocity Speed Reader, dakikada çok çok fazla kelime okumak isteyenler için kolaylaştırıcı çeşitli modlar geliştirmiş. Mesela bir yazıyı size çok hızlı bir şekilde okutuyor daha sonra bu yazıyı kaydederek başka bir zamanda okumanıza imkan sağlıyor. 

Gece ve gündüz görüş özellikli temalarıyla her zaman alıştırma yapıp okuma hızınızı geliştirebilirsiniz. Ayrıca onlarca farklı dil desteğine sahip Velocity Speed Reader’ı farklı dillerde kullanarak yabancı dil konusunda da kendiniz geliştirme imkanınız var. Velocity Speed Reader ne yazık ki ücretli olarak satışa sunuluyor. Okuma hızınızı artıracak ve profesyonel bir şekilde geliştirilmiş bu iOS uygulamasını kullanabilmek için 6.99 TL ödemeniz gerekli.