Video Compressor

Video Compressor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 363
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Eduardo Semprebon

Video Compressor uygulamasıyla, Android cihazlarınızda videoları sıkıştırarak depolama alanında yer açabilirsiniz.

Video Compressor uygulamasını kullanarak, Android cihazlarınızda bulunan büyük boyutlu videoları sıkıştırarak cihazınızdaki depolama alanını daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yeni nesil akıllı telefonların yüksek çözünürlüklü videolar çekebilmesi, videoların boyutunda da önemli derecede artış sağlıyor. 4-5 dakikalık HD videolar, cihazınızda yüzlerce MB yer kaplayarak depolama konusunda da sıkıntı yaşatabiliyor. Bunun yanında, telefonunda film ya da dizi izlemek isteyen ancak yine depolama alanının yeterli olmaması nedeniyle sıkıntı yaşayan kullanıcılar da mevcut.

Video Compressor uygulaması da, yukarıda belirttiğim türdeki videoları istediğiniz boyutlara kadar sıkıştırarak cihazın depolama alanını önemli derecede boşaltmanızda yardımcı oluyor. Uygulamayı açtığınızda Input bölümünde yer alan Browser butonuna tıklayarak, sıkıştırmak istediğiniz videoyu seçebiliyorsunuz. Alt kısımlarda yer alan Output Name bölümüne videonun ismini yazabiliyor, Compressed File Size bölümüne ise ilgili videoyu kaç MB’a sıkıştırmak istediğinizi yazmanız gerekiyor. Bu alanları doldurduktan sonra ise yapmanız gereken tek işlem, Convert butonuna basmak oluyor. İlerlemeyi ise bildirim ekranından takip edebiliyorsunuz.

Test için sıkıştırdığımız videoyu cihazımıza göre boyutlandıran ve istediğimiz boyuta sıkıştıran Video Compressor, videomuzu cihazımızda rahatlıkla izlenebilecek boyuta ve kaliteye dönüştürdü diyebilirim. Ayrıca, sıkıştırılan videonun üzerine herhangi bir watermark eklememesi de büyük bir avantaj oldu. Siz de videolarınızı sıkıştırarak cihazınızın depolama alanını rahatlatmak isterseniz, uygulamayı tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.