Video Downloader Pure

Video Downloader Pure

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,711
  • DOSYA BOYUTU 0.03 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Link64 GmbH

Video Downloader Pure, Firefox için yapılmış bir video indirme uygulamasıdır.

Video Downloader Pure, kapsamlı ve pratik bir Firefox video indirme eklentisidir. Ziyaret ettiğiniz web sayfaları üzerinde izleyerek beğendiniz videoları indirmek için kullanamabileceğiniz bu uygulama oldukça kullanışlı ve güvenilir.

İndirmek istediğiniz videoyu indirme işlemine başlamak için öncelikle videoyu oynatmanız gerekiyor. Videoyu oynatmaya başladıktan sonra yeşil kutucuğa tıklayarak indirme seçeneklerini liste halinde görebilirsiniz. Çeşitli formatlarda kaydedebileceğiniz videoları indirdikten sonra internet bağlantısına ihtiyaç duymadan dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Gün içinde internette gezinirken pek çok beğenip daha sonradan unuttuğumuz videolar olabiliyor. Bu videoları unutmamak için bu program ile birlikte hemen bilgisayarınıza indirerek daha sonra izleme imkanı elde edebilirsiniz. Program, YouTube ve Vimeo gibi popüler video sitelerini destekliyor.

Pek çok benzer program olmasına rağmen gayet kullanışlı ve etkili bir video indirme aracı olan bu programı Firefox kullanıcılarına tavsiye ederim.

Not: Bu programı kullanabilmek için Firefox 14.0 veya üzeri bir versiyona sahip olmanız gerekmektedir.