ViewletCam

ViewletCam

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 18,395
  • DOSYA BOYUTU 2.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Qarbon

ViewletCam ile bilgisayar uygulamalarını, ekran animasyonlarını, PowerPoint sunumlarını en kolay şekilde Flash formatına dönüştürerek düzenlemeniz mümkün.

ViewletCam bilgisayar programlarını, PowerPoint sunumlarını, animasyonları, videoları kısacası bilgisayar ekranınızdaki  tüm görüntüleri ve videoları kaydederek sunumlarda ve tanıtımlarda kullanılmak üzere flash filmler haline getirmenizi sağlar. ViewletCam kolay kullanımıyla ekranınızdan kaydettiğiniz görüntüye basit adımlarla yazılar, efektler, resimler ekleyerek sunum ve tanıtım filmlerinizi ilgi çekici hale getirebilir. Profesyoneller tarafından hazırlanmış gibi görünen bir sunuma kavuşmanız bu programla hayal olmaktan çıkıyor.

Program, PowerPoint desteğiyle sunumlarınızı Flash formatına çevirmenizi sağlar. ViewletCam animasyonlardan ses özelliklerine kadar sunumunuzun tüm öğelerini kaydeder. Bilgisayar ekranında yaptığınız her türlü işlemi kaydettiğiniz program daha sonra bunları editleyebilmeniz için kendi editörüne aktarır. Çekilen video isteğe göre kare kare düzenlenerek üzerine yazılar notlar, resimler ve ses eklenebilir. Hazırlanan tanıtım videosuna linkler eklenerek interaktif hale getirilebilir. Programın editörü sayesinde konuşma balonları, aydınlatma ve karatma efektleriyle sunum daha cazip hale getirilebilir. Kullanıcılar sunumu istedikleri yerde durdurup tekrar başlatabilir, ileri ve geri sarabilirler. Son haline getirdiğiniz videoyu internette yayınlayabilir veya bir sunum için kullanılmak üzere CD'ye kaydedebilirsiniz. Program son haline getirildikten sonra AVI, SWF, Animated GIF ve EXE olarak kaydedilebilir. Ayrıca ViewletCam Flash 6 ve Flash 7'yi destekler.

ViewletCam sayesinde bilgisayar ekranınızda çalıştırabildiğiniz her türlü şey sunum ve tanıtımlara eklenebilir hale geliyor. Buna 3 boyutlu modellemeler, animasyon karakterler, videolar gibi aklınıza gelebilecek herşey dahil. Sunum yapmak veya internet üzerinden ürünlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırmak için basit adımlarla tanıtımınızı ViewletCam sayesinde en profesyonel hale getirmeniz mümkün.

Programa aktarabileceğiniz formatlar: GIF, JPEG, BMP, PNG, TGA (Targa),
Ses Formatları: WAV, MP3
Programın nasıl kullanılacağını anlatan tanıtım videosu için tıklayın...