Violett

Violett

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 843
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Forever Entertainment

Violett point and click türünde eğlenceli bir macera oyunudur

Violett, point and click türündeki klasik macera oyunlarının nadir temsilcileri arasında yer alan ve bizi masalsı bir hikayeye sürükleyen bir bulmaca oyunudur.

Violett'te ergenlik çağındaki genç bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Bu sıradışı macera oyununda herşey Violett adlı kahramanımızın ebeveynleri tarafından yaşadığı yerden ve arkadaşlarından uzaklaştırılmasıyla başlıyor. Nerede oldu belli olmayan bir yerin ortasındaki eski ve ürpertici bir eve taşınmak zorunda kalan Violett bu kırsal alanda hayatın çok sıkıcı olacağını düşünmektedir. Violett hergününü odasında boş boş oturarak sıkılarak geçirmektedir. Fakat Violett'in tahmin edemeyeceği bir macera önünde onu beklemektedir ve bu olaylar onun hayatını tamamiyle değiştirecektir.

Violett birgün ıssız evdeki fare deliğinden gelen bir ışık fark eder. Violett göz atmak için bu deliğe eğildiğinde ise başka bir boyuta çekilir. Bu boyut Violett'e bir yandan tanıdık gelmekte, öteki yandan büyüleyici ve tehlikeli görünmektedir. Gerçekliğin farklı bir hal aldığı bu boyuttan kurtulabilmek için ise Violett hem sezgisel gücünü hem de aklını çalıştırmalı ve karşısına çıkan bulmacaları çözmelidir. Violett'in bu boyuttan kurtulabilmesi için bir de kendisini avlamak isteyen Örümcek Kraliçe ile de savaşması gerekmektedir.

Violett 2 boyutu 3 boyut ile birleştiren başarılı bir grafik teknolojisine sahip. Detaylı 2 boyutlu çizimleri 3 boyutlu animasyonlarla birleştiren Violett oyunculara derin bir hiakye sunuyor ve zekice hazırlanmış bulmacalar içeriyor. Eğer güzel bir masalda başrolde olmak isterseniz Violett hoiunuza gidecektir.

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme