Viper SmartStart

Viper SmartStart

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 215
  • DOSYA BOYUTU 14.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Directed Electronics

Viper SmartStart sürücülere otomobilleri üzerinde kapsamlı kontrol imkanı sunan bir uygulama.

Viper SmartStart, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir uzaktan otomobil yönetim uygulaması. Araç sahiplerine yönelik tasarlanmış olan bu uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Uygulamanın temel özellikleri arasında otomobili uzaktan kontrol edebilme imkanı yer alıyor. Fakat bu görevi gerçekleştirebilmek için Viper SmartStart modülünün takılı olması gerekiyor. Bu modülü taktıktan sonra aracınızı uzaktan çalıştırabilir, alarmı harekete geçirebilir veya durdurabilir, kilit açma ve kilitleme gibi görevleri gerçekleştirebilirsiniz.

Açıkçası uygulamanın sunduğu özellikler çok kapsamlı fakat ekstra bir modüle ihtiyaç duyduğu için birçok kullanıcı tarafından gözardı edilmesine neden olabilir. Modül takma gibi işlemlere girmeden uygulamayı kullanmak isterseniz yukarıdaki özelliklerden mahrum kalacaksınız fakat en son park ettiğiniz yeri bulmanıza yardımcı olan park yeri asistanını ücretsiz olarak kullanabileceksiniz. Park yeri bulmaya ek olarak Viper Motor Club'ın 30.000 anlaşmalı servis noktasından bu uygulama sayesinde servis hizmeti alabileceksiniz.

Uygulamanın geniş bir kullanım alanı olduğu için hoşumuza gittiğini söyleyebiliriz fakat modül takma işlemi ne yazık ki puan kaybetmesine sebep oluyor.