VirCleaner

VirCleaner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 23,586
  • DOSYA BOYUTU 3.09 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RCPsoft.net

VirCleaner, bilgisayarınız üzerinde yer alan virüsleri temizleyebileceğiniz güvenilir bir virüs silme programıdır.

VirCleaner, bilgisayarınız üzerindeki virüs tehditlerini hızlı bir tespit etmek ve ortadan kaldırmak için geliştirilmiş olan kompakt ve taşınabilir bir güvenlik yazılımıdır.

Herhangi bir kuruluma ihtiyaç duymadığı için VirCleaner'ı bir USB bellek yardımıyla yanınızda taşıyabilir ve gittiğiniz her yerde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Daha da önemlisi program kurulum gerektirmediği için Windows kayıt defteri üzerinde herhangi bir iz veya kayıt bırakmaz.

Oldukça sade ve kolay kullanılabilir bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Tarama işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştiren program, her ne kadar çok profesyonel bir virüs taraması yapmasa da yaygın olan ve bilinen virüslere karşı etkili bir koruma sağlamaktadır. Ayrıca tarama sonucunda rastlanan virüs ve benzeri tehlikeleri liste üzerinde kullanıcılara sunmaktadır.

Programın en önemli özelliklerinden bir tanesi de gerçek zamanlı olarak bilgisayarınız üzerinde tarama yapmasıdır ve bunu yaparken sistem kaynaklarını en az şekilde kullanarak bilgisayarınızın genel performansını etkilememesidir. İsteyen kullanacılar gerçek zamanlı tarama özelliğini program içerisinden kapatabilirler.

Her ne kadar gelişmiş seçeneklere sahip olmasa da başlangıç seviyesindeki bilgisayar kullanıcılarının virüs tarama ve silme işlemlerine çözüm sunan VirCleaner'ı mutlaka denemenizi öneririm.