Virtual Cigarette

Virtual Cigarette

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 78
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SmileTools

Android telefon ve tablet üzerinden sigara ateşleyip içebildiğiniz ücretsiz bir sanal sigara uygulaması.

Sigarayı bırakmak isterken her şeyi denediğinizden emin misiniz? Çünkü durum bu değilse belki de Android cihazınızı sigara gibi içmenin vakti gelmiştir. En azından bu uygulamayı hazırlayan SmileTools böyle düşünmüş olabilir. Virtual Cigarette isimli bu uygulama ile cep telefonunuza sanal bir sigara yaktırmış oluyorsunuz. Bu uygulama ile öncelikle paketten bir sigara çekiyorsunuz. Sonrasında sigarayı ateşliyorsunuz. Telefonunuzun mikrofonuna doğru nefes çektiğinizde ise sigarayı çekmişsiniz gibi bir animasyon beliriyor ve sigara yavaşça azalıyor.

Dünyanın en mantıklı uygulaması bu olmasa da eğlence amaçlı olarak kullanmak isteyecek insanların sayısı da hiç az değil. Sadece bu nedenle bile kullanıcılar ya son derece düşük bir puan veriyorlar, ya da eğlence amaçlı kullanım için tam puanı teslim ediyor. Bu noktada obejktiflik korunsun diye orta dereceli bir hüküm vermekten yanayım. Sonuçta ben çocukları özendirmek adına kötü bir girişim olacağını düşünürken kullanıp eğlenen ve hayatına dumansız devam eden de çok.

Android telefon ve tablet kullanıyorsanız ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulamayı deneyebilirsiniz. En azından herhangi bir uygulama içi satın alma seçeneğiyle karşılaşmayacaksınız.