VIRUSfighter

VIRUSfighter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 9,780
  • DOSYA BOYUTU 2.32 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SPAMfighter

Basit bir yapıya sahip olmasına rağmen güçlü bir antivirüs koruması istiyorsanız VIRUSfighter denemeniz gereken iyi bir güvenlik programı.

VIRUSfighter bilgisayarınızın bir virus tarafından zarar görmesini engellemek için üretilmiş bir anti virüs programı. Kolaylıkla yüklenebilen ve sizi rahatsız etmeden olası tehditlere karşı arka planda sessiz bir şekilde çalışan bu program basit bir yapıya sahip olmasına rağmen güçlü bir koruma sağlayan iyi bir antivirüs yazılımı. Her zaman kendini otomatik olarak güncelleyen ve en son çıkan virüslere karşı hazırlıklı olmanızı sağlayan bu program parmağınızı bile oynatmaya gerek kalmadan sizi koruyor.

Evinizdeki veya ofisinizdeki bilgisayarınız için korumaya ihtiyacınız varsa VIRUSfighter güçlü bir alternatif olarak seçiminiz olabilir. Programının motoru dünya üzerinde yaklaşık 25 milyon insanı viruslere karşı koruyan, Norman şirketi tarafından üretilmiş olan bu anti-virüs yazılımını hemen deneyebilirsiniz.

Not: Programın Windows Vista kullanıcıları için olan sürümünü buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Windows XP veya daha alt bir Windows sürümü kullanıyorsanız "Programı Yükle" butonuna basmanız yeterli olacaktır.