Visage Lab

Visage Lab

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 560
  • DOSYA BOYUTU 4.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici VicMan LLC

Visage Lab uygulamasını kullanarak Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kolayca kendi fotoğraflarınıza makyaj yapabilirsiniz.

Visage Lab uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir tanesi ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Sahip olduğu basit ve anlaşılır arayüz sayesinde işlevlerinin nasıl çalıştığını anlamakta herhangi bir zorluk çekeceğinizi de sanmıyorum.

Temel olarak fotoğraflarınızı daha hoş görünen bir hale getirmek için kullanabileceğiniz uygulama, kırışıklıkları giderme, sanal makyaj yapma, göz makyajı, diş beyazlatma, renk düzenlemeleri, artistik efektler ve pek çok diğer makyaj aracıyla her zaman en güzel şekilde fotoğraflarda yer alabilmenize yardımcı oluyor.

Düzenlediğiniz fotoğraflarınızı daha sonra dostlarınızla paylaşmak isterseniz kullanabileceğiniz paylaşım butonları da uygulama içerisinde yer alıyor. Eğer daha fazla efekt ve özelliğe erişmek isterseniz uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak ek opsiyonlara ulaşma şansınız da mevcut.

Pek çok diğer makyaj uygulamasında yer alan bu özelliklerin yanında, Visage Lab bir ekstra özelliği ile öne çıkıyor. Eğer bir fotoğrafta birden fazla yüz bulunuyorsa, uygulanan efektleri veya düzeltmeleri hepsine birden uygulayabiliyorsunuz ve böylelikle tek tek tüm yüzlerle uğraşmanıza da gerek kalmıyor.

Eğer çektiğiniz fotoğraflarda güzel çıktığınıza inanmıyor ve kendinizi daha iyi hissetmek istiyorsanız kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.