Visualizer Photo Resize

Visualizer Photo Resize

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,071
  • DOSYA BOYUTU 5.55 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Visualizer Image Group

Visualizer Photo Resize, fotoğraflarınızın çözünürlüğünü toplu olarak düzenleyebileceğiniz ücretsiz bir fotoğraf düzenleme programıdır.

Visualizer Photo Resize, kullanıcıların toplu resim dönüştürme ve yeniden boyutlandırma işlemleri için kullanabilecekleri başarılı bir resim editörüdür. Basit ve sade bir arayüze sahip olan programı diğer programlardan ayıran özelliği sahip olduğu sihirbazdır. Sadece karşınıza gelen ilgili adımları takip ederek resimlerinizi kolayca düzenleyebilirsiniz.

İlk adımda düzenlemek istediğiniz resimlerin bulunduğu klasörü ve işlem sonrasında resimlerin kaydedileceği klasörü belirliyor ve sonrasında yeniden boyutlandırma ve filigranla ilgili diğer ayarları düzenleyerek bir sonraki adıma geçiyoruz.

Bu kez karşımıza resimlerin kalite ayarlarıyla ilgili bir bölüm çıkıyor. Ayarları kendimize göre özelleştirdikten sonra sıradaki adıma geçebiliriz.

Son adımda bizleri renk ayarları ve çözünürlükle ilgili birkaç ayar daha bekliyor. Bu bölümüde kendimize göre düzenledikten sonra dönüştürme işlemine başlıyoruz.

Tüm fotoğraflarınız için metin filigranlar kullanabilir ve kullanmak istediğiniz metin filigranları için renk, boyut, font ayarlarını özelleştirebilirsiniz. Program ne yazık ki resim filigranlar için destek sunmamaktadır.

Bilgisayar performansınızdan fire vermeden dönüştürme işlemini oldukça hızlı bir şekilde tamamlayan Visualizer Photo Resize'ı tüm kullanıcılarımıza öneriyorum.