Vodafone Message+

Vodafone Message+

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,592
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vodafone Türkiye

Vodafone Message+, arkadaşlarınız ile kolay ve hızlı bir şekilde iletişim kurabilmeniz için hazırlanan, bir çok gelişmiş özelliğe sahip bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Vodafone Message+, Vodafone’un kullanıcılarına sunduğu yeni bir mesajlaşma uygulamasıdır. Arkadaşlarınız ile farklı ve kolay bir şekilde iletişim kurmanızı sağlayan uygulamayı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

SMS ve mesajlaşma fonksiyonlarını bir araya getiren uygulama kullanıcılarına özel bir deneyim sunmaktadır. Uygulama sayesinde tüm tanıdıklarınıza yazılı metinler gönderebilir ve cevapların hepsini tek bir gelen kutusu üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Uygulamayı dilerseniz standart mesajlaşma uygulamasının yerine kullanabiliyorsunuz. Mesaj göndereceğiniz kişilerin mesajlarınızı alabilmesi için uygulamaya sahip olmalarına gerek yoktur. Fakat Vodafone hatta sahip olan diğer arkadaşlarınıza uygulamayı önererek onlarında bu eşsiz deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Vodafone Message+ ile en sevdiğiniz fotoğraf, video ve müzikleri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Dilerseniz bulunduğunuz yeri yine uygulama üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz.

Kimi zaman duygularınızı en güzel şekilde ifade edebilmenizi sağlayan ikonlar, Vodafone Message+ uygulaması içerisinde bulunuyor. Mesajlarınızı süslemek ve anlatmak istediklerinizi renklendirmek için bu ikonlardan yararlanabilirsiniz.

Mesaj göndermek istediğiniz kişilerin çevrim içi yada çevrim dışı olduklarını uygulama ile görebilirsiniz. Bunun dışında en son çevrim içi olarak görüldükleri zamanı ve o an size cevap yazıp yazmadıkları da uygulama üzerinde görünmektedir.

Genel olarak bakacak olursak, oldukça geniş kapsamlı bir mesajlaşma uygulaması olan Vodafone Message+’ı sahip olduğu yararlı fonksiyonlar ve modern arayüzü neden ile tercih edebilirsiniz. Mesajlarınızı düzenleyebileceğiniz pek çok farklı araca sahip olan uygulamayı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Not: Uygulama Vodafone’un kendi müşterilerine özel hazırlamış olduğu bir uygulama olduğu için sadece Android cihaz sahibi olan Vodafone kullanıcıları uygulamadan yararlanabilmektedir.