VoodooShield

VoodooShield

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 169
  • DOSYA BOYUTU 13.37 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici VoodooSoft, LLC.

VoodooShield programı ile bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı tamamen kilitleyebiliyorsunuz.

VoodooShield programı, Windows işletim sistemli bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan korumak istiyor ancak devamlı olarak bilgisayarı ağırlaştıran antivirüs ve anti-malware programlarını sisteminizde barındırmak istemiyorsanız denemeniz gerekenler arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ancak ücretli olarak yetenekleri geliştirilebilen program, sisteminize izinsiz olarak kendini kurmak isteyen tüm zararlı yazılımlara kolayca engel olabiliyor.

Programın temel çalışma mantığı, PC'nize kurulmak istenen tüm yazılımların engellenmesi üzerine kurulu. Aktif koruma açık durumdayken siz de dahil olmak üzere hiç kimse herhangi bir program ya da yazılım kurulumu gerçekleştiremiyor ve bu sayede zararlı yazılımlar da engelleniyorlar. Ayrıca izni bulunmayan yazılımların da bu modda çalışamadıklarını belirtelim.

Eğer yeni bir program ya da uygulama kurmak isterseniz tek yapmanız gereken geçici olarak korumayı kapatmak ve daha sonra yazılım kurulumunu gerçekleştirmek. Bu moddayken kurduğunuz yazılımı güvenli olarak tanımlayan VoodooShield, yeniden koruma kodunu açtığınızda yeni kurulan programa engel olmuyor.

Bu güvenlik sisteminin oldukça etkili ve verimli bir şekilde sizi tehditlerden koruduğunu söyleyebilirim. Bulut virüs tanımlamaları sisteminden de faydalanan uygulama, sizi gerçekten tehdit edebilecek yazılımlara karşı her an tetikte kalmanıza da yardımcı oluyor.

Bilgisayarını tüm zararlı yazılımlardan korumak isteyenlerin göz atmaları gereken kolay kullanımlı ve sade arayüzlü bir program olan VoodooShield'ı denemeden geçmeyin.