VueMinder Lite USB

VueMinder Lite USB

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 352
  • DOSYA BOYUTU 17.15 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici VueSoft

Etkinlik ve takvim bilgilerinizi kolayca girebileceğiniz ve ajandanızı planlayabileceğiniz ücretsiz bir program.

VueMinder Lite USB programı, sahip olduğunuz tüm iş ve görevleri doğru bir sırada yapabilmek ve onları unutmamak için kullanabileceğiniz bir görev zamanlama ve takvim uygulaması. Adından da farkedebileceğiniz gibi USB disklerinize attıktan sonra hiç kurulum gerçekleştirmeden direkt olarak çalıştırabileceğiniz uygulama, ücretsiz olarak sunuluyor ve herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir.

Oldukça kolay kullanılır bir arayüze sahip olan program, bu kolaylığa rağmen oldukça profesyonel araçlar sunuyor ve böylece tüm detayları istediğiniz gibi ayarlamanıza olanak tanıyor. Tüm ekran kaplayacak kadar büyütülebilen VueMinder Lite USB, böylece çift monitör kullananların takvimlerini ve işlerini daima bir ekranda hızlıca görmelerine olanak tanıyacaktır.

Yeni bir etkinliği takvime girdiğinizde, zamanından tutun da nerede olacağına kadar tüm gereken bilgileri girebiliyorsunuz. İsterseniz takvim bilgilerini HTML formatında kaydedebilmek de yazdırmak isteyenler ya da başkalarına göndermek isteyenler için kolaylık olacaktır. Takvimde yer alan etkinlikleri günlük, haftalık ve aylık olarak görmek de mümkün.

Aynı zamanda Google Takvim uygulaması gibi dış servislerle de uyumlu çalışabilmesi sayesinde diğer takvimlerinizdeki bilgileri kaybetmeden direkt olarak VueMinder Lite USB’de onları kullanmaya başlayabilirsiniz. Arama fonksiyonları gibi etkinlik ve notlarınızı kolayca görmenizi sağlayacak ek özellikler de elbette unutulmamış.