Watermark Magick

Watermark Magick

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 410
  • DOSYA BOYUTU 14.06 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CHARRETEUR Erwan

Görsellerinize en hızlı şekilde watermark eklemek ve onları korumak için bu ücretsiz programı indirebilirsiniz.

Elinizdeki fotoğraf ve resimleri özellikle internet üzerinden paylaşmak istiyorsanız ancak kendi çektiğiniz bu görsellerin başkaları tarafından üstlenilmesine engel olmaya çalışıyorsanız yapmanız gereken tabii ki görsellere birer watermark eklemektir. Bunu sağlamak için gelişmiş fotoğraf editörlerini kullanabilirsiniz ancak çok daha hızlı bir çözüm olarak Watermark Magick programını da deneyebilirsiniz.

Watermark Magick adından da anlayabileceğiniz gibi tamamen watermark hazırlama amaçlı olarak üretilmiş kullanımı kolay bir uygulama. Programın arayüzünü kullanarak resim dosyalarınız üzerine görseller, yazılar veya kareler ekleyerek onların sizin olduğunu hemen belirtebilirsiniz. Tek tek fotoğraflarla uğraşmak yerine programdaki toplu işlem özelliğinden de faydalanırsanız hepsine birden watermark eklemek oldukça kolay hale geliyor.

BMP, PNG ve JPG resim formatlarını destekleyen program tamamen ücretsiz olarak hazırlanmış. Ayrıca programdaki galeri seçeneği sayesinde hemen HTML sayfa şeklinde galeriler de oluşturma imkanınız mevcut.