WaterMinder

WaterMinder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 503
  • DOSYA BOYUTU 2.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Funn Media

iPhone ve iPad'ler için hazırlanan WaterMinder sayesinde günlük içmeniz gereken su miktarını asla unutmayacaksınız.

iPhone ve iPad cihazlar için hazırlanan ilginç uygulamalar arasında WaterMinder yer alıyor ve uygulama tam olarak günlük su alımınızı doğru şekilde gerçekleştirebilmeniz üzerine hazırlanmış. Özellikle çay ve maşrubat tüketiminin zirve yaptığı ülkemizde bu tip bir uygulamanın gerekliliği kendini hissettiriyor. Zira gün içerisinde neredeyse hiç su tüketmediğimiz için vücudumuzun sağlıklı bir şekilde işlemesine de kısmen engel oluyoruz.

Uygulama hem ücretsiz olarak sunuluyor hem de kolayca kullanabileceğiniz basit ve iOS 7 tasarımında hazırlanmış bir arayüze sahip. Böylece ne kadar su almanız gerektiğini ve aldığınızı uygulama içerisinde anında görebiliyor ve günlük miktarı ayarlayabiliyorsunuz.

Su içmeniz gereken saatleri size bir bildirim ile hatırlatabilen uygulama, böylece eksik kalmanıza engel oluyor ve aynı zamanda içerisindeki tarihçe ve grafik rapor sayesinde bu konuyu sıkı bir şekilde takip etmenizi sağlıyor. Farklı ölçü birimlerini destekleyen WaterMinder, böylece hangi birimleri kullanırsanız kullanın su tüketim takibinize yardımcı oluyor.

Sağlığına dikkat edenler ve özellikle spor yapanlar için vazgeçilmez olacağına inandığım uygulamaya göz atmadan geçmemenizi öneriyorum. Denemelerimiz sırasında uygulamanın herhangi bir sorunla karşılaştığını görmedik ve rapor ekranları gibi bölümlerde yer alan veriler günlük su tüketimi konusunda gerekli tüm bilgileri sağladılar.