Wave Editor

Wave Editor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,732
  • DOSYA BOYUTU 1.14 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Abyss Media Company

Wav formatındaki ses dosyalarınızı düzenlemek için ücretsiz olan bu ses düzenleme editörünü kullanabilirsiniz.

Wave Editor programı adından da anlayabileceğiniz gibi wav uzantısına sahip olan ses dosyalarını düzenlemenizi sağlayan bir ses editörü. Programın ücretsiz olması ve kaliteli, kolay kullanılır arayüzü onu bu konuda en iyilerden birisi haline getiriyor ve profesyonel olmayan çalışmalar yapanların kesinlikle kullanması gerekenlerden birisi.

Ses dosyalarını programın dosya tarayıcısı ile yahut sürükle bırak desteğiyle kolayca program içerisine alabiliyorsunuz. Ses dosyaları açıldığında dalgaları da görebiliyorsunuz ve daha sonra istediğiniz süreler içerisindeki sesin volüm düzeyini ayarlama imkanınız oluyor.

Aynı zamanda dosya özelliklerini, formatını, kanallarını, süresini, frekansını, veri boyutunu görebiliyor, zoom yapabiliyor ve seçim yapabiliyorsunuz. Bunların yanında fade in, fade out, amplify ve pek çok diğer efekti de uygulama şansınız var. Kesme, kopyalama, yapıştırma gibi kullanışlı özellikler de unutulmamış.

Ses dosyalarıyla uğraşmasından dolayı program bir miktar sistem kaynağı harcayabiliyor ancak herhangi bir problemle karşılaşma olasılığınız oldukça düşük. Eğer basit ses düzenleme işlemleri için uygun bir program arıyorsanız Wave Editor'ü kaçırmamanızı öneriyorum.