WaveMax Sound Editor

WaveMax Sound Editor

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,741
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NITBits Inc

WaveMax Sound Editor ses dosyalarınız üzerinden düzenlemeler yapmanıza olanak tanıyan başarılı bir ses düzenleme programıdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif programlar için ses düzenleme araçları kategorisine göz atabilirsiniz.

WaveMax Sound Editor kullanıcıların kolayca ses dosyaları kaydedebilmeleri ve bilgisayarlarında bulunan ses dosyaları üzerinde düzenlemeler yapabilmeleri için geliştirilmiş güçlü bir yazılımdır. Program iyi bir ses kaydı yapmak veya ses CD'leri hazırlamak için ihtiyacınız olabilecek her türlü aracı içerisinde barındırır.

Kolay kullanımlı arayüzü sayesinde tüm düzenleme işlemlerini en hızlı şekilde yapabilirsiniz. WaveMax Sound Editor içerisinde bulunan ses düzenleme araçları sayesinde yüksek kalitelerde ses düzenleme işlemlerini yapabilirsiniz. Kaydetmiş olduğunuz veya bilgisayarınızda bulunan ses dosyaları üzerine farklı efektler uygulayabilirsiniz.

Sonuç olarak ses kaydetme ve düzenleme gibi işlerle uğraşan biriyseniz WaveMax Sound Editor'ü bir denemenizde fayda var.