Weave the Line

Weave the Line

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lion Studios

Çizgileri sürükleyerek karışık şekilleri oluşturmalısınız.

Weave the Line, şekilli bulmaca oyunlarını sevenlerin keyif alarak oynayacağını düşündüğüm bir yapım. Minimalist, gözü yormayan grafikler ve dinlendirici müzikler eşliğinde çizgileri sürükleyerek istenen şekli ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz. Tam zaman geçirmelik bir mobil oyun diyebilirim!

Diğer şekil oluşturma oyunlarından farklı olarak noktaları birbirine bağlamak yerine noktalarına birbirine bağlayan çizgiler üzerinde oynama yapıyorsunuz. Bölümü geçmek için tek yapmanız gereken şey; oyun alanının hemen üstündeki şekli ortaya çıkarmak. Hamle, süre sınırı gibi kısıtlamalar yok ve dilediğinizce geri sarıp isterseniz sil baştan başlayabilirsiniz. Takıldığınız bölümlerde yardımcı ipucunuz var.

Kolaydan zora doğru ilerleyen harika bölümler sunan oyunda klasik, ayna ve iki renk olmak üzere üç oyun modu var. 110 bölüm içeren klasik modu temel oynanışa dayanıyor. 110 bölüm sunan Ayna modunda bir çizgiyle oynadığınızda karşısındaki çizgi de oynuyor. 100 bölümlü çift renk modunda şekli iki renkle çıkarmaya çalışıyorsunuz.