WebCam Motion Detector

WebCam Motion Detector

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,492
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GeoGenSoft

WebCam Motion Detector, bilgisayarınızda kullanıyor olduğunuz web kamerasının hareket algılamasını ve buna bağlı olarak resim çekmesine olanak sağlar.

Bu program zararlı yazılımlar barındırdığı için yayından kaldırılmıştır. Alternatiflere göz atmak isterseniz Ekran Kayıt Araçları kategorisine gidebilirsiniz.

WebCam Motion Detector,kullanıcıların basit bir web kamerasını gelişmiş bir hareket dedektörüne dönüştürmelerine yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış kullanışlı bir yazılımdır.

Program kablolu veya kablosuz kameralar aracılığıyla gelen video akışını görüntülemenize olanak sağlar ve kamera önünde herhangi bir hareket tespit ettiği zaman ekran görüntüsü alabilir.

Aynı zamanda hem ekran kaydı hem de ekran görüntüsü alabilen WebCam Motion Detector gerçekten başarılı bir yazılımdır.

Kamera için duyarlılık ayarlarını ve aynı zamanda alınan ekran görüntülerinin çıkış türünü seçerek özelleştirebileceğiniz WebCam Motion Detector'ü severek kullanacağınıza eminim.

Sonuç olarak siz odanızda veya evinizde olmadığınız zamanlarda WebCam Motion Detector ile alınan ekran görüntüleri sayesinde odanızda veya evinizde kimlerin gezindiğini rahatlıkla öğrenebilirsiniz.