Webydo

Webydo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 139
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Webydo

Webydo ile kod bilgisine sahip olmadan, profesyonel tasarıma sahip web siteleri oluşturabilirsiniz.

Webydo servisi, kod yazma bilgisine sahip olmadan profesyonel HTML web siteleri oluşturabileceğiniz bir web sitesi oluşturma sihirbazıdır.

Web tasarımın gittikçe popüler olmaya devam ettiği günümüzde, bilgisi olsun olmasın neredeyse herkes bir web sitesine sahip durumda. Webydo ile benzersiz özel tasarımlara sahip, ücretsiz web siteleri oluşturabilirsiniz. Özel yazılım sayesinde sitelerinizi masaüstü ve mobil cihazlara uyumlu hale getirebilir, web sitenizi oluşturmak için tüm tasarım unsurlarına tam kontrol sağlayabilirsiniz. Parallax Animasyon aracıyla, web siteniz üzerindeki herhangi bir nesneyi kolayca hareketli hale getirebilirsiniz. Sitenize ekleyeceğiniz şekiller, resimler, metinler, videolar, formlar ve widget’ları sürükle bırak özelliğini kullanarak en iyi performans için optimize edebilmeniz mümkün.

Herhangi bir programlama dili bilgisine sahip olmasanız bile Webydo servisi sayesinde HTML kodlarıyla birlikte CMS platformları oluşturabiirsiniz. Web sitenizi istediğiniz görünüme ve web için optimize edilmiş ücretsiz açık kaynak yazı fontlarını seçebilirsiniz. Webydo Ecwid e-ticaret widget’ı sayesinde, dinamik ve mobil uyumlu ödeme sistemi entegrasyonu olan web siteleri de oluşturmanız çok basit.

Eğer web programlama dillerini bilmiyorsanız ve görsel olarak muhteşem tasarımlara sahip web siteleri oluşturmak istiyorsanız, Webydo servisi ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır.