Wedding Party

Wedding Party

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 58
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Micromobs inc.

Wedding Party, düğün organizasyonunuzu oluşturarak davetlilerinizi kolayca organize ederek kendi aralarında iletişim kurabilecekleri bir platform yaratacağınız yararlı ve ücretsiz bir Android düğün uygulaması.

Wedding Party, evlenme tarihlerine az bir süre kalan ya da evlenmeye karar veren aşıkların kullanarak düğün günleri için bir aktivite oluşturup hem düğün gününe geri sayım yapabilecekleri hem de davetlilerini tek bir mobil platform üzerinde buluşturabilecekleri yararlı bir uygulama.

Uygulamanın şüphesiz en güzel ve en çok öne çıkan özelliği ise tüm davetlilerin o özel günde çektikleri fotoğrafları sizinle paylaşabiliyor olması. Bunun yanı sıra davetlilerinizin kendi aralarında tanışarak sohbet de edebileceği bir uygulama olan Wedding Party, kıscası düğününüzü organize ederek katılacak herkesin bir arada olmasını ve paylaşım yapmasını sağlıyor.

Uygulamayı kullanacak olan evlenecek çiftler indirdikten sonra düğünlerini uygulama üzerinde ayarlamaları gerekiyor. Detaylarını ekledikten sonra düğüne katılacak olan kişileri davwt etmeye başlayabiliyorsunuz.

Katılacak olan davetliler de aynı şekilde uygulamayı indirerek kayıt olmaları ve düğüne kayıt olmaları gerekiyor. Sonrasında düğün sırasında ve düğünden sonra düğünle ilgili hikayelerinizi ve fotoğrafları uygulama üzerinden hem düğün sahipleri hem de düğüne katılan diğer kişiler ile kolayca paylaşabiliyorsunuz.

Şık tasarıma sahip olan uygulamanın kullanımı da oldukça rahat. Yakın zamanda evlenecek olan Android telefon ve tablet sahibi eşlerin kesinlikle denemesini tavsiye ediyorum.