WeddingDJ

WeddingDJ

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 32
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Steamclock Software

WeddingDJ, düğününüzde çalacak olan tüm şarkıları seçerek kendi müziklerini çalabileceğiniz özel ve başarılı bir iOS müzik uygulaması.

WeddingDJ, kendi düğününde en sevdiği şarkıları dinlemek ve aynı zamanda misafirlerine de dinletmek isteyen gelin ve damat adaylarının kullanabileceği biraz pahalı ama oldukça gelişmiş ve kullanışlı bir iOS müzik uygulaması.

iPhone, iPad ve iPod Touch desteği sunan uygulama sayesinde düğününüzde çalacağınız tüm şarkıları önceden belirliyor ve farklı şekillerde kategorilendirerek düğün gününüz geldiğinde çalabiliyorsunuz. Uygulama üzerinde çalacağınız şarkıların tamamının cihazınızda yüklü olması gerekiyor, aksi halde uygulama şarkıları çalamıyor.

Kendi düğününüzün DJ'i olacağınız bu uygulamanın kullanımı hem çok kolay hem de eğlenceli. Basit olarak ileri ileri tuşuna basarak kullanacağınız WeddingDJ, üzerinde hazırlamış olduğunuz düğün gününe özel çalma listesi sayesinde tüm favori ve çalacak olan parçalarınızı kontrol etme imkanı sunuyor.

Uygulama size çalma listesi ve müzik planı oluştururken çok yardımcı olacağı gibi aynı zamanda düğünde çalabilecek şarkılar da öneriyor. Böylece listeyi tamamlamak için tıkandığınız yerde uygulamanın önerdiklerini de dikkate alarak listenizi genişletebiliyorsunuz. Bizim düğünlerimizde genelde orkestra yer alıp, sadece arada istek şarkılar çalınsa da, bu uygulama sayesinde farklı ve tamamen değişik konseptte bir düğün hazırlığı yapabilirsiniz. Eğer müzikle ilgili arkadaşlara da sahipseniz bu uygulama onlarında elinde daha da büyeyerek düğününüz adeta bir müzikal ya da çılgın bir parti havasında bile geçebilir.

Düğün sırasında bile şarkıları düzenleme ve çalmaktan son anda vazgeçtiğiniz şarkıları listeden çıkma gibi özelliklere sahip olan WeddingDJ, biraz pahalı olmasına rağmen düğün gününüzde kendi istediğiniz şarkıları çalabilmek için ideal bir uygulama diye düşünüyorum. Eğer bu tür bir planınız varsa ya da bu uygulamayı gördükten sonra kafanızda böyle bir plan oluştuysa satın alarak hayata geçirebilirsiniz.