WeddingWire

WeddingWire

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 67
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WeddingWire

WeddingWire, düğün planlama ve organizasyonu için gelin ve damat adaylarının kullanabileceği ciddi ve başarılı bir Android uygulaması.

WeddingWire, evlenmek isteyene genç gelin ve damat adaylarının düğünlerinin her aşamasını planlamak ve organize etmek için kullanabilecekleri yararlı ve gelişmiş bir Android uygulaması. Android telefon ve tablet sahiplerine ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde düğününüzle ilgili tüm işlem ve adımları teker teker planlayabiliyorsunuz.

Kendi kategorisinde ilk sıralarda yer alan uygulamalardan bir tanesi olan WeddingWire, düğününüz için davetli listesi, bütçe ve diğer gerekli olan düğün işlemlerinin hepsini yapabilme fırsatı sunuyor.

Uygulama üzerinde planlama araçları, fotoğraf galerileri ve topluluk gibi bölümler bulunuyor. Her bir bölümün içerisinde ise koca bir dünya çıkıyor karşınıza çünkü evlilik sanıldığı kadar kolay bir etkinlik değil.

Davet edeceğiniz kişilerin listesinden yapılacaklar listesine, diğer düğünlerde çekilen fotoğrafların kontrolünden sahip olduğunuz bütçenin kontrolüne kadar bir çok farklı özelliği kullanarka düğününüzü en iyi şekilde organize etmeniz gerekiyor.

Sizin için çok özel olan evlilik gününüzü en iyi şekilde planlamanızı sağlamak için geliştirilen WeddingWire uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize indirerek denemenizi tavsiye ederim.