Weeny Free Word to PDF Converter

Weeny Free Word to PDF Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18,753
  • DOSYA BOYUTU 7.43 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Weeny Software

Weeny Free Word to PDF Converter ile ofis dökümanlarınızı PDF formatına çevirebilirsiniz

Weeny Free Word to PDF Converter iş yerinizde ya da okuldayken üzerinde çalıştığınız word dosyalarını PDF formatına çevirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir word dosyalarından PDF oluşturma programıdır.

Ofis yazılımları genelde sahip oldukları yüksek fiyatlar nedeni ile evlerde pek tercih edilememektedir. Bu nedenle iş yerlerinde ve okullarda üzerinde çalıştığımız ofis dökümanlarını alternatif şekillerde kullanma ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Word dosyalarını pdf dosyalarına dönüştürmek bu ihtiyacı gidermenin kolay bir yoludur.

Birden çok dosya formatını destekleyen program bu özelliği ile yaygın bir kullanım alanı oluşturmaktadır. TXT, HTML, HTM, RTF, DOC ve DOCX formatları Weeny Free Word to PDF Converter'ın desteklediği format türleridir.

Programın bir diğer güzel özelliği toplu dönüştürme işlemi sayesinde işinizi daha hızlı sonlandırmanıza imkan vermesidir. Bu özellik ile birden çok dosyayı seçerek hepsini bir seferde dönüştürebilirsiniz.

Program özel düzenleme araçlarına da sahiptir. Watermark ekleme, PDF şifreleme, döküman sahibi, konu gibi detaylı bilgiler ve anahtar kelimeler ekleme bu araçlardan bazılarıdır.

Not: Program kurulum esnasında internet tarayıcınızın giriş sayfasını ve varsayılan arama motorunu değiştirebilecek ek yazılımlar için kurulum önerisinde bulunmaktadır. Programın çalışabilmesi için bu yazılımları yüklemenize gerek yoktur.