Werewolf Tycoon

Werewolf Tycoon

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 144
  • DOSYA BOYUTU 12.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Joe Williamson

Werewolf Tycoon, Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz edinip oynayabileceği bir simülasyon oyunu.

Werewolf Tycoon, adından da anlayacağınız üzere bir kurtadam oyunu. Simülasyon oyunu kategorisinde yer alan bu oyunda bir kurtadam olup, sokaktaki insanları yemeniz gerekiyor. Fakat siz insanları yerken sizi görenlerin sayısı arttıkça yakalanma riskiniz de aynı oranda artmaya başlıyor ve bu sayıyı kontrol edemezseniz oyun sona eriyor. Bu nedenle sizi farkeden kişileri de yiyerek oyunu devam etmelisiniz.

Oldukça hoş grafiklere sahip olan oyunda arkaplanda kocaman bir ay bulunuyor ve siz de bu tema üzerinde insanları yemeye çalışıyorsunuz. Farklı gecelerde dışarı çıkarak insanları yemeye çalışacağınız oyunu oynarken oldukça keyif alabilirsiniz. Nedeni ise gizlice insanlara yaklaşıp onları yemek. Heyecanlı bir oyun yapısına sahip olan Werewolf Tycoon'un iOS versiyonu da çok yakında ücretsiz olarak sunulacak.

Bu tür gerilim ve aksiyon oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Werewolf Tycoon'u mutlaka indirip oynamanızı tavsiye ederim. Oyunun aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.