Whack Zombies

Whack Zombies

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 438
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CanadaDroid

Whack Zombies eğlenceli bir Android oyunudur

Whack Zombies klasik köstebek ezme oyununu mobil cihazlarımıza taşıyan bir Android oyunudur.

Hızlı ve heyecanlı yapısı ile stres atmamızı sağlayacak zombi temalı oyunda mezarlarından çıkan zombileri ekrana dokunarak ezmeli ve mezarlarına geri sokmalıyız. Zombi salgınının giderek yayılıyor olması ve sinir bozucu bir düzeye ulaşması ise motivasyonumuzu arttırmakta. Zombileri tekrar tekrar mezarlarına geri gönderirken karşımıza çıkacak meleklere dikkat etmeliyiz.

Whack Zombies oldukça kolay oynanışa sahip bir zombi oyunudur. Zombilerle mücadele edebilmek için tek yapmanız gereken zombiler mezardan çıktığında üzerlerine dokunmaktır. Bu işi yapmak için bize verilen 30 saniyelik sürede arka arkaya devirdiğimiz zombilere karşı ek süre ile ödüllendirilirken yanlışlıkla vurduğumuz melekler bize zaman kaybına neden olmaktadır. Dilediğimiz takdirde ekranda belirecek zombi sayısını arttırarak heyecanı yükseltebiliriz.

Whack Zombies 2 farklı zorluk seviyesi sunmaktadır. Kolay seviyede üçer mezardan oluşan 3 sıra bulunurken zor seviyede dörder mezardan oluşan 4 sıra bulunmaktadır. Oyunda topladığınız puanları sıralama listesine göndererek online olarak paylaşabilirsiniz.