WhatIsMyScreenResolution

WhatIsMyScreenResolution

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 526
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WhatIsMyScreenResolution

Web sitelerinizin farklı cihazlarda ve çözünürlüklerde nasıl göründüğünü kolayca test edebilirsiniz.

WhatIsMyScreenResolution servisiyle, web sitelerinizin farklı cihazlarda nasıl göründüğünü test edebilir, istediğiniz çözünürlüklerde kusursuz görünmesini sağlayabilirsiniz.

Günümüz şartlarında artık pek çok cihaz internete bağlanabiliyor. Bu da web sitesi sahibi olanların bu cihazlara uyumlu siteler geliştirmesi ihtiyacı doğuruyor. Web sitelerimizin farklı cihazlarda ve çözünürlüklerde nasıl göründüğünü test etmek için bu cihazların hepsine sahip olmamız ne yazık ki mümkün değil. Ancak WhatIsMyScreenResolution servisini kullanarak masaüstü, mobil, tablet, televizyon ya da dilediğiniz çözünürlüğü yazarak web sitelerinizin görünümünü test edebiliyorsunuz.

Yukarıda belirttiğim cihazlarda masaüstü için farklı ekran boyutları ve çözünürlükleri, mobilde çeşitli akıllı telefonlar, tablette de yine çeşitli cihazları seçebiliyor, TV sekmesinde ise 480p, 720p ve 1080p çözünürlükleri seçerek ayrıntılı bir şekilde web sitelerinizin uyumluluğunu test edebiliyorsunuz. Kullanımı oldukça basit olan WhatIsMyScreenResolution sitesini açtığınızda ortada bulunan kutuya web sitenizin adresini yazmanız yeterli oluyor.