WhatsDog APK

WhatsDog APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 357,782
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Second Lemon

WhatsDog (APK), WhatsApp'ta online olan kullanıcıları haber veren bir Android uygulaması ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

WhatsDog (APK), Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak sunulan WhatsDog'ın temel görevi WhatsApp'ta online olan kullanıcıları bildirmesi.

WhatsDog APK İndir

Bildiğiniz gibi WhatsApp günümüzün en çok kullanılan mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan bu servis kitlesini her geçen gün daha da artırmakta. Çevremize baktığımızda hemen hemen tüm akıllı telefon sahiplerinin WhatsApp'ı kullandığını görüyoruz.

Peki WhatsApp üzerinde görüşmek istediğiniz fakat bir türlü denk gelemediğiniz kullanıcıları, çevrimiçi oldukları anda görme şansına sahip olmayı ister miydiniz? WhatsDog bu amaçla geliştirilmiş bir uygulama. Kullanabilmek için takipte kalmak istediğimiz kullanıcının WhatsApp numarasını uygulamaya girmemiz gerekiyor. Daha sonra WhatsDog, bu numaranın ne zaman WhatsApp'a girdiğini bizlere gösteriyor. Öyle ki, girdiği günden tutun da dakikasına kadar her girişini eksiksizce raporluyor.

Şayet WhatsApp üzerinde özellikle takip etmek istediğiniz birisi varsa ve bu konuda kullanabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız WhatsDog'ı kullanmanızı tavsiye ediyorum.

WhatsDog uygulaması Google Play'den indirilememektedir. WhatsDog APK indirdikten sonra kurulum için mobil cihazınız üzerinde indirdiğiniz dosyayı açmanız yeterlidir.

WhatsDog Nedir, Nasıl Kullanılır?

WhatsDog, dünya genelinde aktif olarak en fazla kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp için özel geliştirilmiş bir takip uygulaması. Google Play Store üzerinden indirilemeyen, Tamindir üzerinden APK olarak Android telefonunuza indirip yükleyebileceğiniz uygulama ile WhatsApp'ta belirlediğiniz bir kişiyi takibe alabilirsiniz. WhatsApp'a ne zaman giriyor, ne kadar süre çevrimiçi kalıyor gibi tüm WhatsApp hareketlerini takip edebiliyorsunuz. Uygulama, takip ettiğiniz kişinin bilgilerini sesli ve titreşim uyarısı ile anlık olarak bildiriyor. WhatsDog uygulaması, numarasını WhatsApp'a kaydeden kullanıcının çevrimiçi faaliyetlerini takip edebiliyor. Kullanıcı son görüldüğü zamanı gizlemiş olsa bile, sizi engellemiş olsa bile, siz engellemiş olsanız bile aktivitesini takip edebliyorsunuz.

  • Yukarıdaki WhatsDog APK indir butonuna dokunarak uygulamayı telefonunuza yükleyin.
  • Uygulamayı başlatın ve ilerlemek için Gmail hesabınızı seçin.
  • Şimdi WhatsApp etkinliğini izlemek istediğiniz kişinin telefon numarasını girin. Tek seferde yalnızca bir numara girebilirsiniz. Başka bir numara girmek için, uygulamadaki Bilgileri Sil seçeneğini kullanarak önceki numarayı silmeniz gerekir.
  • Belirlediğiniz kullanıcı gün içinde çevrimiçi olduğunda anlık bildirim almak için uygulamadaki bildirim seçeneğini açın.
  • Kullanıcının aktivitesini günlük takip edebilir ve kaydedebilirsiniz. Takvimden tarihler arasında geçiş yapabilir, kaydedilmiş verileri kontrol edebilirsiniz.
  • Bu uygulama, geçmişi kullanarak kullanıcının WhatsApp'a ne kadar bağımlı olduğunu da gösterir. Saat ve gün olarak hesaplama yapabilir. Kullanıcının WhatsApp'ı ne sıklıkla kullandığını bilmenize yardımcı olur.