Where's My Perry?

Where's My Perry?

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 598
  • DOSYA BOYUTU 124 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Disney

Where's My Perry?, çocuklar kadar yetişkinlerin de oynayabileceği tarzda bir bulmaca oyunu ve Disney'in ünlü yapımları arasında.

Where's My Perry?, Disney’in Windows platformu için ücretsiz yaptığı fizik tabanlı bulmaca oyunlarından biri ve mobilin yanında Windwos 8.1 dokunmatik tablet ve klasik bilgisayarlarda da oynanabiliyor.

Where’s My Perry?, adından da anlayacağınız üzere Disney’in Where’s My Water? oyununa oldukça benziyor. Hatta karakterler dışında her şey aynı diyebilirim. Fizik tabanlı oynanış sunan zorlu bulmaca oyununda bu sefer yardım etmemiz gereken karakter bir ornitorenk. Ancak oyundaki ornitorenk bildiğimizden oldukça farklı. Bir insan gibi hareket edebilen karakterimize Ajan P lakabı takılmış. Dünyayı kurtarmakla meşgul olan ajanımız bir gün merkeze giderken kendisini merkeze taşıyan kapsülde mahsur kalır. Merkezle hiçbir şekilde iletişim kuramayan ajanımıza yardım elini uzatacak tek kişi bizizdir.

Ücretsiz olarak oynayabildiğimiz 60’dan fazla seviyenin bulunduğu oyunda her bölüm farklı olsa da tek görevimiz Ajan P’yi hapsolduğu kapsülden kurtarmak. Bunun için kapsüle güç veren jeneratörleri harekete geçirmemiz gerekiyor. Jeneratörleri de su kanallarından suyun kapsüle akmasını sağlayarak yapıyoruz. Yine toprağı eşeleyerek suyun yerini bulmasını sağlıyoruz. Jeneratör devreye girip taşıma kapsülü hareket ettiğinde ajanımız mutlu oluyor ve bölümü tamamlamış oluyoruz.

Where’s My Water? serilerini bitirdiyseniz aynı konseptte farklı bir karakterle oynama şansı sunan Where’s My Perry? oyununu da oynamalısınız.